Kontakt

Strona główna » Kontakt

wielkość tekstu: A | A | A

ODDZIAŁY 3W W POLSCE

   3W Dystrybucja Budowlana S.A.

 

   41-711 Ruda Śląska, ul. Pionierów 31
   
   e-mail:
biuro@3wdb.pl

   NIP: 641-247-99-43; REGON: 241268500; KRS: 0000405318
   Sąd Rejonowy w Gliwicach
   X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
   Kapitał Akcyjny 2.527.320 PLN w całości opłacony

   Konto bankowe:
   ING Bank Śląski S.A. nr konta: 47 1050 1331 1000 0090 6853 4230

 

   Ruda Śląska - Centrala:

   41-700 Ruda Śląska
   ul. Bukowa 13
   województwo śląskie
   e-mail:
biuro@3wdb.pl
   tel. kom. +48 726 050 000

 

   Godziny otwarcia:

   Poniedziałek - 8:00 - 16:00
   Wtorek - 8:00 - 16:00
   Środa - 8:00 - 16:00
   Czwartek - 8:00 - 16:00
   Piątek - 8:00 - 16:00

 

15-399 Białystok
ul. Hurtowa 4
tel. +48 726 501 111
bialystok@3wdb.pl
43-382 Bielsko-Biała
ul. Wapienicka 8
tel. +48 33 811 90 50
bielsko@3wdb.pl
43-300 Bielsko-Biała
ul. Generała Maczka 9
tel. +48 33 816 26 20
3wbielsko@3wdb.pl
85-740 Bydgoszcz
ul. Wyscigowa 7
tel. +48 52 360 42 80
bydgoszcz@3wdb.pl
42-200 Czestochowa
ul. Bór 164
tel. +48 34 328 60 22
czestochowa@3wdb.pl
58-200 Dzierzoniów
ul. Kilinskiego 13
tel. kom. +48 726 511 111
dzierzoniow@3wdb.pl
82-300 Elblag
Gronowo Górne ul. Berylowa 6
tel. +48 55 235 90 01
elblag@3wdb.pl
80-759 Gdansk
ul. Mostek 2/8
tel. +48 58 326 24 70
gdansk@3wdb.pl
81-029 Gdynia
ul. Północna 10
tel. +48 58 660 55 00
gdynia@3wdb.pl
62-200 Gniezno
ul. Gdanska 109
tel. +48 61 426 64 13
gniezno@3wdb.pl
62-800 Kalisz
ul. Wrocławska 192/204
tel. +48 62 766 46 01
kalisz@3wdb.pl
25-671 Kielce
ul. Batalionów Chłopskich 71
tel. +48 41 300 21 90
kielce@3wdb.pl
62-510 Konin,
ul. Kleczewska 41
tel. +48 63 242 62 84
3wkonin@3wdb.pl
30-382 Kraków
ul. Biskupinska 4a
tel. +48 726 28 00 00
krakow@3wdb.pl
59-220 Legnica
ul. Jaworzynska 269
tel. +48 726 96 30 00
legnica@3wdb.pl
20-234 Lublin,
ul. Metalurgiczna 9B
tel. +48 81 458 38 10
lublin@3wdb.pl / cortina@3wdb.pl
91-341 Łódz
ul. Sw Teresy 91 a
tel. +48 42 653 99 66
3wlodz@3wdb.pl
93-165 Łódz
ul. Podmiejska 23
tel. +48 42 680 90 11
lodz@3wdb.pl
45-129 Opole
ul. Kepska 7
tel. +48 77 442 82 52
opole@3wdb.pl
32-610 Oswiecim
ul. Kolbego 19
tel. +48 33 843 27 88
oswiecim@3wdb.pl
97-300 Piotrków Trybunalski
ul. Zelazna 7
tel. +48 44 732 10 03
piotrkow.trybunalski@3wdb.pl
60-170 Poznan
ul. Kamiennogórska 22
tel/fax. +48 61 961 57 30
poznan@3wdb.pl
26-600 Radom
ul.Mokra 2
tel. +48 48 383 06 65
radom@3wdb.pl
41-711 Ruda Slaska
ul. Pionierów 31
tel. +48 32 240 23 93
ruda@3wdb.pl
35-083 Rzeszów
ul. 9 Dywizji Piechoty 8
tel. kom. +48 726 96 00 00
rzeszow@3wdb.pl
34-424 Szaflary
ul. Kolejowa 5
tel. +48 18 275 47 94
szaflary@3wdb.pl
70-661 Szczecin
ul. Gdanska 13a
tel. +48 726 15 11 11
szczecin@3wdb.pl
33-100 Tarnów
ul. Giełdowa 26
tel. +48 14 629 30 55
tarnow@3wdb.pl
87-100 Torun
ul. Mazowiecka 72/86
tel. +48 56 669 58 08
torun@3wdb.pl
03-236 Warszawa
ul. Annopol 4a
tel. +48 22 614 03 94,
3wwarszawa@3wdb.pl
05-270 Warszawa, Marki
ul. Okólna 43C
tel./fax +48 22 771 40 22
warszawa@3wdb.pl
02-971 Warszawa, Powsin
ul. Waflowa 1
tel. +48 22 648 82 75
powsin@3wdb.pl
52-014 Wrocław
ul. Opolska 140
tel./fax +48 71 71 27 003
wroclaw@3wdb.pl
51-162 Wrocław
ul. Długosza 60
tel./fax +48 71 346 79 90
3wwroclaw@3wdb.pl
42-400 Zawiercie
ul. Towarowa 30
tel. +48 32 67 38 500
zawiercie@3wdb.pl
65-707 Zielona Góra
ul. Zimna 1
tel. +48 68 327 23 80,
zielona.gora@3wdb.pl
Formularz zapytaniowy
Ciekawostki
  • Jesteśmy obecni na rynku pracy od 2009 r. Zatrudniamy ok. 500 pracowników. 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest firmą zorientowaną na ludzi.dalej 
  • Ponieważ stale się rozwijamy i poszerzamy zakres naszej działalności, a nasze Oddziały ciągle się rozwijają, to rośnie też nasze zapotrzebowanie na specjalistów. Dlatego naszym celem jest zatrudnianie najlepszych pracowników, którzy przynoszą ze sobą nowe pomysły, wiedzę, ...dalej 
  • Dzięki profesjonalnej selekcji i rekrutacji, nasi pracownicy wykonują zadania adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia. Jeśli jesteś zainteresowany ubieganiem się o pracę w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. musisz pozytywnie przejść cały proces rekrutacji i selekcji.dalej 

3W Dystrybucja Budowlana S.A.
ul. Pionierów 31, 41-711 Ruda Śląska

tel.: +48 726 050 000
e-mail:: biuro@3wdb.pl

  • phoca_thumb_l_seb_5330
  • phoca_thumb_l_seb_5329
  • phoca_thumb_l_seb_5328
  • phoca_thumb_l_seb_5326
  • phoca_thumb_l_seb_5325
Sieć ogólnopolskich hurtowni budowlanych. Dystrybutor materiałów budowlanych na terenie całej Polski.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna