Nowe logo symbolem zmian

Strona główna » Aktualności » Nowe logo symbolem zmian

wielkość tekstu: A | A | A

Grupa 3W stawia kolejny strategiczny krok. Podjęliśmy decyzję o połączeniu spółek: 3W Dystrybucja Budowlana S.A. i 3W Platforma Budowlana Sp. z o.o.  Proces integracji rozpoczął się w listopadzie 2022 roku i zgodnie z założeniami powinien zakończyć się w pierwszym kwartale 2023 roku. Połączone Spółki otrzymają uniwersalną nazwę, definiującą integrację dwóch organizacji i zespołów oraz wspólnie przyjęte cele strategiczne. Nowa nazwa zostanie ogłoszona po zatwierdzeniu wniosku przez sąd.

Jako Grupa 3W rozpoczęliśmy już proces zmiany modelu biznesowego naszej firmy. Dziś działamy w dużej mierze jako hurtownie materiałów budowlanych, a zapowiedzią jutra jest 3W Platforma Budowlana – miejsce łączące markety dla fachowców z mocnymi zespołami wspierającymi obsługę inwestycji.

Kluczowa zmiana, jaka następuje w Grupie, wymaga uproszczonej komunikacji, dlatego zdecydowaliśmy o wprowadzeniu jednego wspólnego logo dla konsolidowanych brandów. Nowe logo 3W będzie podstawą we wszelkiej komunikacji z rynkiem, zarówno w przestrzeni online, jak i offline. Dążymy do tego, by w świadomości naszego klienta skojarzenia z marką wywoływało po prostu „3W”.  

Na potrzeby oznakowania stacjonarnych punktów handlowych wprowadzamy wersję uzupełniającą znaku.  Obecne logo 3W Platforma Budowlana, które również w przyszłości będzie służyło do oznaczenia punktów stacjonarnych, zarówno marketów, jak i hurtowni budowlanych, zostało dostosowane do głównego znaku marki 3W.

Nowe logo powstało na fundamentach dotychczasowego, dając wyraz tego, jak ważna jest dla nas tożsamość 3W. Wiemy jednak, że rynek się zmienia, a pandemia przyspieszyła cyfryzację, również tak konserwatywnej branży jak budowlana. Tradycyjny model sprzedaży musi zostać wsparty nowymi technologiami, dlatego w Grupie 3W pojawiło się miejsce na sprzedaż cyfrową. Nowa identyfikacja 3W jest symbolem transformacji cyfrowej Grupy 3W. Dążymy do tego, aby zapewnić naszemu klientowi spójne doznania zakupowe we wszystkich punktach styku z marką: na inwestycjach, w hurtowniach, w marketach i w budowanym obecnie sklepie internetowym. Wielokanałowa sprzedaż, czyli omnichannel, do którego dążymy  to przyszłość, której dziś, jako nowoczesna organizacja, jesteśmy świadomi.

Nowe logo  3W obowiązuje od 21.11.2022 roku. Zmiana identyfikacji będzie wprowadzana stopniowo, dlatego też stare logo będzie zauważalne jeszcze przez jakiś czas, szczególnie w punktach stacjonarnych oraz materiałach drukowanych.

O zmianie nazwy oraz danych KRS będziemy informować na bieżąco w odrębnych komunikatach tuż po zakończeniu procesu integracji spółek.

 

czytano: 2761 razy

autor: 3W marketing

data dodania: 2022-11-18 08:16:33

Formularz zapytaniowy
Ciekawostki
  • W ciągu 13 lat działalności przeprowadziliśmy aż 11 akwizycji. Każda z nich przyczyniła się do rozwoju naszej firmy.dalej 

3W S.A.
ul. Bukowa 13, 41-700 Ruda Śląska

tel.: +48 726 050 000
e-mail:: biuro@3wdb.pl

  • 8
  • 7
  • 6_1
  • 5_1
  • 4_2
Sieć ogólnopolskich hurtowni budowlanych i marketów budowlanych. Partner firm wykonawczych w całym kraju.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna