Tadmar dołączył do 3W

Strona główna » Aktualności » Tadmar dołączył do 3W

wielkość tekstu: A | A | A

Ważne połączenie na komplementarnych rynkach. Zarząd firmy 3W Dystrybucja Budowlana S.A. podpisał dzisiaj umowę przejęcia Tadmar Sp. z o.o. i tym samym, należąca wcześniej do Saint-Gobain spółka oficjalnie dołączyła do Grupy 3W.

Zakup Tadmaru jest dla Grupy 3W jedenastą, zarazem największą akwizycją w historii. Tadmar istnieje na rynku od ponad 30 lat i należy do grupy czołowych dystrybutorów w branży instalacji grzewczych i sanitarnych. Przez niemal 24 lata należący do zachodnich koncernów, dzisiaj wraca w 100% w polskie ręce.

Tadmar to prawie półmiliardowy biznes 53 hurtowni instalacyjnych w całej Polsce, 2 centra dystrybucyjne, a także niemal 500 pracowników, doradców i specjalistów z dużym doświadczeniem branżowym.  Po dołączeniu spółki TADMAR do 3W Grupa będzie zatrudniała 1 300 pracowników w ponad 100 hurtowniach i marketach, a przewidywany skonsolidowany przychód w roku 2023 wyniesie ponad 2 miliardy złotych.

Grupa 3W, dzięki zakupowi Tadmaru, będzie mia­ła najszerszy model biznesowy na rynku i będzie mogła kompleksowo obsłużyć inwestycje w zakresie materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz instalacji ze­wnętrznych i wewnętrznych. 

Funkcję Prezesa spółki Tadmar objęła Joanna Stelmasiak, pełniąca do tej pory stanowisko Dyrektora Handlowego 3W Dystrybucja Budowlana S.A..  Joanna posiada ponad 20 lat doświadczenia jako dyrektor sprzedaży, dyrektor zarządzający i dyrektor ds. rozwoju w przemyśle, sprzedaży B2B w międzynarodowych koncernach działających w produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych i instalacyjnych oraz w sektorze chemicznym.

czytano: 3862 razy

autor: 3W marketing

data dodania: 2022-10-27 15:29:11

Formularz zapytaniowy
Ciekawostki
  • W ciągu 13 lat działalności przeprowadziliśmy aż 11 akwizycji. Każda z nich przyczyniła się do rozwoju naszej firmy.dalej 

3W S.A.
ul. Bukowa 13, 41-700 Ruda Śląska

tel.: +48 726 050 000
e-mail:: biuro@3wdb.pl

  • 8
  • 7
  • 6_1
  • 5_1
  • 4_2
Sieć ogólnopolskich hurtowni budowlanych i marketów budowlanych. Partner firm wykonawczych w całym kraju.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna