Platforma dla Remontu i Budowy dołącza do GRUPY 3W

Strona główna » Aktualności » Platforma dla Remontu i Budowy dołącza do GRUPY 3W

wielkość tekstu: A | A | A

Szanowni Państwo,

z dumą informujemy, że 14 lutego 2020r. po otrzymaniu pozytywnej decyzji Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, podpisaliśmy oficjalną umowę dotyczącą nabycia aktywów firmy„PLATFORMA dla Remontu i Budowy” od Saint-Gobain.
To 10. i zarazem największa akwizycja pod względem wartości w historii 3W, wpisująca się w konsekwentnie realizowaną strategię rozwoju Grupy 3W.

Aktywa „PLATFORMY dla Remontu i Budowy” zostały przejęte przez spółkę zależną od 3W Dystrybucja Budowlana S.A. – tzn. przez Polską Grupę Zakupową PEGAZ Sp. z o.o. założoną w 2013 roku, a której nazwa w dniu dzisiejszym została zmieniona na 3W PLATFORMA BUDOWLANA Spółka z o.o. W skład Zarządu spółki wchodzą:

Michał Adamiuk-Prezes Zarządu
Paweł Sepioło-Wiceprezes Zarządu
Artur Paleczny-Wiceprezes Zarządu

Dyrektorem Zarządzającym jest Wojciech Węcławek.   

3W Platforma Budowlana Sp. z o.o. skupia swoją działalność w czterech wielkopowierzchniowych sklepach zlokalizowanych w Warszawie i w Czeladzi. To pierwsze cztery punkty w sieci 3W, które pozwalają na zakup materiałów budowlanych i wykończeniowych prosto „z półki”. W dłuższej perspektywie pozwoli nam to na bardziej komplementarną obsługę firm wykonawczych.

Grupa 3W w obecnym kształcie to sześć spółek: 3W Dystrybucja Budowlana S.A., Perfect PL, Chemia Sp. z o.o., 3W Investment Sp. z o.o., 3W Inkaso Sp. z o.o. oraz 3W Platforma Budowlana Sp. z o.o. (dawniej: Polska Grupa Zakupowa PEGAZ Sp. z o.o.) i 53 oddziały w całej Polsce.

Jesteśmy przekonani, że powyższa zmiana wpłynie pozytywnie na rozwój całej Grupy 3W. Oczywiście dołożymy wszelkich starań, aby zmiana ta przebiegała płynnie, przede wszystkim dla naszych pracowników jak również klientów i dostawców.

 

czytano: 2852 razy

autor: av1.pl

data dodania: 2020-02-18 10:45:27

Formularz zapytaniowy
Ciekawostki
  • Jesteśmy obecni na rynku pracy od 2009 r. Zatrudniamy ponad 600 pracowników. 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. jest firmą zorientowaną na ludzi.dalej 
  • Ponieważ stale się rozwijamy i poszerzamy zakres naszej działalności, a nasze Oddziały ciągle się rozwijają, to rośnie też nasze zapotrzebowanie na specjalistów. Dlatego naszym celem jest zatrudnianie najlepszych pracowników, którzy przynoszą ze sobą nowe pomysły, wiedzę, ...dalej 
  • Dzięki profesjonalnej selekcji i rekrutacji, nasi pracownicy wykonują zadania adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia. Jeśli jesteś zainteresowany ubieganiem się o pracę w 3W DYSTRYBUCJA BUDOWLANA S.A. musisz pozytywnie przejść cały proces rekrutacji i selekcji.dalej 

3W Dystrybucja Budowlana S.A.
ul. Pionierów 31, 41-711 Ruda Śląska

tel.: +48 726 050 000
e-mail:: biuro@3wdb.pl

  • GALA_3W747
  • GALA_3W746_1
  • GALA_3W745
  • GALA_3W743
  • GALA_3W742
Sieć ogólnopolskich hurtowni budowlanych. Dystrybutor materiałów budowlanych na terenie całej Polski.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna