3WDB S.A. sponsorem PGE Skry Bełchatów i partnerem BMW

Strona główna » Aktualności » 3WDB S.A. sponsorem PGE Skry Bełchatów i partnerem BMW

wielkość tekstu: A | A | A

Podczas konferencji prasowej zorganizowanej 10 września br. w Warszawie, firma 3W Dystrybucja Budowlana S.A. poinformowała o nawiązaniu współpracy z dwoma prestiżowymi partnerami biznesowymi. Są nimi marka luksusowych samochodów BMW oraz potęga polskiej siatkówki, zespół PGE Skry Bełchatów z kapitanem Mariuszem Wlazłym na czele. Projekty realizowane wspólnie z tymi partnerami mają być ważnym krokiem na drodze do osiągnięcia przez 3WDB S.A. pozycji wiodącego dystrybutora na polskim rynku zaawansowanych materiałów i technologii budowlanych.

3W Dystrybucja Budowlana S.A. to jedna z największych sieci hurtowni budowlanych w Polsce z zaledwie 6-letnią historią. Jej przykład pokazuje, że firmy z branży budowlanej mogą szybko się rozwijać mimo trwającej od kilku lat trudnej sytuacji rynkowej. 3WDB S.A. ma już na swoim koncie przejęcie kilku firm m.in. jednego z głównych konkurentów, czyli polską sieć oddziałów Raab Karcher, należącą do zagranicznego koncernu Saint Gobain. Mając realną perspektywę przekroczenia w tym roku poziomu 500 mln zł rocznych obrotów, firma zdecydowała o dalszych inwestycjach w rozwój swojego zespołu oraz zwiększanie rozpoznawalności marki. Stąd podpisanie umów o współpracy z nowymi partnerami biznesowymi.

Pierwsza z nich, zawarta właśnie z firmą Alphabet Polska Fleet Management oraz Dealerem BMW Gazda Group Gliwice, dotyczy wynajmu długoterminowego przez 3W Dystrybucja Budowlana aut marki BMW. Kontrakt będzie realizowany do końca 2017 roku i jest efektem długich negocjacji. „Jesteśmy wymagającym partnerem i podczas negocjacji zawsze walczymy o każdą złotówkę. Zaczynaliśmy działalność w 2009 roku, w najgorszym momencie kryzysu finansowego i to nauczyło nas oszczędnego zarządzania budżetem. Tym bardziej cieszy nas perspektywa nawiązania współpracy z marką BMW – odbędzie się ona bowiem na bardzo korzystnych warunkach. Okazało się, że można znaleźć atrakcyjny konsensus pomiędzy wysoką jakością i prestiżem BMW, a rozsądnymi warunkami finansowymi” – mówi Michał Adamiuk, Prezes Zarządu 3W Dystrybucja Budowlana S.A. Z nowych samochodów – BMW serii 3 i serii 5 – będą korzystać menedżerowie 3WDB S.A. Możliwość użytkowania atrakcyjnego samochodu służbowego będzie elementem firmowego systemu motywacyjnego. Będzie też rozwinięciem polityki 3WDB S.A., która od początku istnienia inwestowała przede wszystkim w swój zespół, dostarczając mu jak najlepszych narzędzi pracy i zapewniając stałą możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego. „Od pierwszych dni działalności postanowiliśmy maksymalnie ograniczać koszty operacyjne, a przy tym możliwie dużo inwestować w ludzi. Takie podejście zaowocowało zbudowaniem bardzo kompetentnego i sprawnego zespołu, z wyjątkowo niskim poziomem rotacji pracowników”, podkreśla M. Adamiuk.

Powyższe idee: prestiż, rozpoznawalność marki, motywacja pracowników, przyświecały Zarządowi 3W Dystrybucja Budowlana S.A. także w czasie, kiedy postanowił związać się z bardzo cenionym i utytułowanym zespołem siatkarskim PGE Skra Bełchatów. W ramach podpisanej umowy o współpracy, 3W Dystrybucja Budowlana S.A. sfinansuje m.in. korzystanie przez najbliższe 2 lata z samochodów BMW zawodnikom PGE Skry Bełchatów. Firma w zamian otrzyma od PGE Skry Bełchatów pakiet świadczeń marketingowych, które wzmocnią rozpoznawalność marki 3WDB. „Mamy świadomość, że aby dalej się rozwijać, musimy dać się szerzej poznać naszym obecnym i przyszłym partnerom biznesowym. Jesteśmy przekonani, że bycie partnerem tak lubianego przez rzesze kibiców zespołu, bardzo nam to zadanie ułatwi. Jednocześnie projekt współpracy z PGE Skra Bełchatów idealnie wpisuje się w naszą długofalową strategię sponsoringu sportu i polskich sportowców”, wyjaśnia Michał Adamiuk, Prezes Zarządu 3WDB S.A.

czytano: 2218 razy

autor: 3WDB

data dodania: 2015-05-02 15:10:41

Formularz zapytaniowy
Ciekawostki
  • Już od 7 lat 3W Dystrybucja Budowlana wspiera Plebiscyt Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski. Wielki finał odbywa się każdego roku w styczniu, na antenie telewizji Polsat.dalej 
  • Czy wiesz, że GRUPA 3W, do której należy 3W Dystrybucja Budowlana zatrudnia już prawie 700 pracowników?dalej 
  • W ciągu 11 lat działalności przeprowadziliśmy aż 10 akwizycji. Każda z nich przyczyniła się do rozwoju naszej firmy.dalej 

3W Dystrybucja Budowlana S.A.
ul. Pionierów 31, 41-711 Ruda Śląska

tel.: +48 726 050 000
e-mail:: biuro@3wdb.pl

  • ikony_phone_ico
  • www
  • ikony_instagram_ico
  • ikony_linkedin_ico
  • ikony_mail_ico
Sieć ogólnopolskich hurtowni budowlanych. Dystrybutor materiałów budowlanych na terenie całej Polski.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna