3W Dystrybucja Budowlana z nowym oddziałem w Opolu

Strona główna » Aktualności » 3W Dystrybucja Budowlana z nowym oddziałem w Opolu

wielkość tekstu: A | A | A

3W Dystrybucja Budowlana to dziś jeden z największych dystrybutorów chemii budowlanej w Polsce. Należąca do niej sieć hurtowni budowlanych właśnie zyskała nowy oddział. Została nim przejęta od firmy SALOME hurtownia budowlana przy ul. Kępskiej w Opolu. 

Hurtownia SALOME powstała w Opolu w 1994 roku. Przez ponad 20 lat istnienia stała się miejscem z wysoką renomą i dobrymi tradycjami. To najbardziej rozpoznawalny punkt sprzedaży materiałów budowlanych w mieście i okolicy, cieszący się zaufaniem i sympatią klientów. Włączenie go do sieci hurtowni 3W Dystrybucja Budowlana, jest ważnym wzmocnieniem sił sprzedaży firmy w tym regionie. „Cieszymy się z umowy o przejęciu SALOME, ponieważ dzięki dotychczasowej tradycji tego miejsca, nasz start w Opolu będzie bardzo ułatwiony. Podchodzimy z dużym szacunkiem i uwagą do potrzeb dotychczasowych klientów SALOME.  Dołożymy starań, aby odczuli oni wyłącznie pozytywne efekty zmian właścicielskich hurtowni”, zapewnia Michał Adamiuk, Prezes Zarządu 3W Dystrybucja Budowlana.   

Poza oddziałem w Opolu, 3W Dystrybucja Budowlana ma obecnie 37 innych oddziałów na terenie całego kraju. Firma została założona w 2009 roku w Rudzie Śląskiej. W ciągu zaledwie 5 lat działalności stała się liderem na polskim rynku ociepleń budynków oraz wiodącym dostawcą systemów suchej zabudowy wnętrz i sufitów podwieszanych.  Model biznesowy 3W Dystrybucja Budowlana zakłada operowanie głównie na rynku B2B. Firma zaopatruje inwestycje budowlane oraz firmy wykonawcze, a także hurtownie budowlane na terenie całego kraju. Współpracuje z wiodącymi producentami chemii budowlanej z Polski i zagranicy.

czytano: 1481 razy

autor: 3WDB

data dodania: 2014-06-09 15:10:06

Formularz zapytaniowy
Ciekawostki
  • Już od 7 lat 3W Dystrybucja Budowlana wspiera Plebiscyt Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski. Wielki finał odbywa się każdego roku w styczniu, na antenie telewizji Polsat.dalej 
  • Czy wiesz, że GRUPA 3W, do której należy 3W Dystrybucja Budowlana zatrudnia już prawie 700 pracowników?dalej 
  • W ciągu 11 lat działalności przeprowadziliśmy aż 10 akwizycji. Każda z nich przyczyniła się do rozwoju naszej firmy.dalej 

3W Dystrybucja Budowlana S.A.
ul. Pionierów 31, 41-711 Ruda Śląska

tel.: +48 726 050 000
e-mail:: biuro@3wdb.pl

  • ikony_phone_ico
  • www
  • ikony_instagram_ico
  • ikony_linkedin_ico
  • ikony_mail_ico
Sieć ogólnopolskich hurtowni budowlanych. Dystrybutor materiałów budowlanych na terenie całej Polski.
Poleć stronę
Wypełnij formularz kontaktowy
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Facebook
Wersja mobilna